Kelmės krašto muziejus gegužės 13-ąją pakvietė visus į  tradicinį Muziejų nakties renginį.
Šių metų renginys prasidėjo IV-ojo Respublikinio linijinių šokių festivalio programa „Pavasario ritmai“, kurios metu  gausus dalyvių būrys džiugino žiūrovus savo pasirodymu. Muziejus dėkoja KKC meno vadovei Dijanai Bakšienei už puikią programą. Geras oras, graži dvaro aplinka, daug šokančiųjų sukūrė visiems gerą nuotaiką.
Vėliau renginio svečiams buvo pristatytos net trys parodos ir tik muziejų naktį veikusi, garsą ir vaizdą derinanti audiovizualinė instaliacija „Skambantys raštai“. Originaliame garso takelyje skambėjo elektroninės muzikos ir Kauno kultūros centro sutartinių giedotojų grupės „Sasutalas“ giedamos sutartinės bei audimo garsai, o instaliacijos drobėse buvo galima stebėti dešimties minučių grafinę animaciją, darniai susiliejančią su muzika ir tekstilės kūriniais.
Renginio svečiai apžiūrėjo Birutos Dapkuvienės  ežiukų kolekcijos ir Kazimieros  Norgailienės  varlių kolekcijos parodą, bei klausėsi  pačių kolekcijų savininkių pasakojimų apie jų renkamų kolekcijų atsiradimo istoriją. Vėliau buvo pristatyta ir fotografijų, aksesuarų ir rekvizitų paroda „Jau žiedeliai sumainyti…“ Tai buvo bendras muziejaus projektas su Trečiojo Amžiaus universitetu.
Dėkojame Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokyklos akordeonistų ansambliui bei Kelmės r. Pakražančio gimnazijos pučiamųjų orkestrui už muzikinius renginio akcentus, pagyvinusius parodų atidarymus.
Apžiūrėję parodas muzikos mylėtojai buvo pakviesti į šokių muzikos grupės Rolling Box Band koncertą. Šiltas grupės narių bendravimas su žiūrovais, smagūs rokenrolo garsai bei linijinių šokių šokėjos, palaikiusios muzikantus, išjudino visą salę. Nuoširdus ačiū grupės muzikantams ir solistei už gerą nuotaiką ir žmonių šypsenas.
Vėliau žiūrovai sudalyvavo muziejaus nakties loterijoje. Na, o vakaro pabaigoje Lietuvos šikšnosparnių apsaugos draugijos pirmininkas Deividas Makavičius išsamiai papasakojo apie Lietuvoje sutinkamas šikšnosparnių rūšis, šių gyvūnų ypatumus. Ir mažieji, ir suaugę turėjo galimybę iš arti apžiūrėti, kaip atrodo vieninteliai skraidyti gebantys žinduoliai. Patys ištvermingiausi, smalsiausi bebaimiai buvo pakviesti į Kelmės dvaro parką stebėti čia naktį skraidančių šikšnosparnių, buvo įkeltas inkilėlis  parko šikšnosparniams. Renginys baigėsi apie 2 val. nakties.