Autorė gimė ir užaugo Šiauliuose. Studijavo Šiaulių universitete. Įgijo dailės ir darbų specialybę (1995–2005 m. m.). Didelės įtakos kūrybai turėjo piešimo disciplinų dėstytojų paskaitos: B. Šalčio, P. Rakštiko, šviesios atminties G. Martinionio.

Arčiausiai širdies iš kitų technikų pasirodė piešimas grafitu. Diplominiam darbui šia technika buvo sukurtas abstrakčių kompozicijų ciklas, kuris ir tapo pirmąja autorės paroda.

Gyvenime teko atitrūkti nuo kūrybinio darbo, bet visai neatsitraukta. Prabudęs kūrybinis alkis padarė savo: autorei kilo mintis pradėti ciklą Lietuvos bažnyčių tema. Tai, ką matome šiandien – tik pradžia ilgo ir kruopštaus darbo. Ciklas augs, bus nuolatos papildomas naujais darbais.

Autorės sukurti architektūriniai bažnyčių vaizdai, komponuojami gamtos apsuptyje, išryškina architektūros savitumą. Nepasimesdama sudėtinguose architektūriniuose labirintuose, kur dominuoja laiko ir stilistikos tvarka, autorė prabyla sava subtilia menine kalba.

Menotyrininkė Michalina Adomavičienė