Kelmės krašto muziejus, siekdamas didinti tolygų, aukštos meninės vertės ir įvairių kūrybinės raiškos formų kultūros prieinamumą įvairioms visuomenės grupėms, Kelmės dvare organizuoja tris profesionalių atlikėjų koncertus. Projekto „Muzikinės popietės Kelmės dvare“ vykdymo metu rugpjūčio – rugsėjo mėn. vyksiantys renginiai populiarins vietos architektūrinį paveldą, Kelmės dvarą; pritrauks kultūrinio turizmo dalyvius; padės neįgaliesiems, skatinant jų integraciją į visuomenę; prisidės prie vietos jaunimo meninio ugdymo.

Rugpjūčio 13 d. 15 val. kviečiame į Sauliaus (vokalas, gitara, smuikas) ir Jokūbo (vokalas, gitara, klavišiniai) Bareikių autorinių dainų koncertą. Bardų muzikos gerbėjai turės galimybę išvysti scenoje retai kartu susitinkančius aktorius, Saulių ir Jokūbą Bareikius – tėvą ir sūnų. Iš pradžių neįsivaizdavę savęs kartu scenoje, dabar aktoriai surengia keletą koncertų per metus, tad išgirsti juos grojančius kartu yra maloni galimybė.

Rugpjūčio 28 d. 15 val. Kelmės dvare pasirodys profesionalių gitaristų ansamblis „Vilnius Guitar Trio“, kuris atlikėjų tarpe jau užsitikrino aukštą įvertinimą. Gitaros meistrai: Artūras Chalikovas, Gintaras Šulinskas ir Andžej Zujevič savo muzikiniame meniu klausytojams turi paruošę Paco de Lucia, Al di Meola, Gipsy Kings, The Beatles ir kt. kompozicijas. Šio ansamblio koncertinė programa labai plati ir spalvinga.

Rugsėjo 10 d. 15 val. muzikos mylėtojai kviečiami į Styginių kvarteto „Ipa“ ir aktorės Lauros Rakauskaitės koncertą. Šių atlikėjų projektas „Artšokas“ –  interaktyvus, gaivia energija bei puikia nuotaika alsuojantis pasirodymas, kuriame savo pajėgas sujungė aktorė Laura Rakauskaitė ir keturi profesionalūs muzikantai, metę iššūkį klasikinei styginių kvarteto formai. Atlikėjai pasirodymo metu visiškai palieka savo komforto zoną, aktyviai bendraudami su publika ir savaip interpretuodami įvairių epochų muzikinius šedevrus nuo W. A. Mozarto iki V. Kernagio ir Lady Gagos.

Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba ir Kelmės rajono savivaldybė.