Užvenčio senoji architektūra dailininkų piešiniuose

Paroda „Užvenčio senoji architektūra dailininkų piešiniuose” pristato 2008-2011 m. dailininkų Voldemaro Barakausko, Remigijaus Bielskio, Valdo Eitučio, Arūno Vasiliausko piešinius, sukurtus išvykose į Užventį. Keturiolikoje pieštuku pieštų piešinių užfiksuoti išlikę Užvenčio dvaro pastatai, gatvelių ir sodybų perspektyvos. Piešiniai perteikia krašto žavesį, kartu atvaizduoja ir Užvenčio architektūros paveldo, ypač medinio, liūdną situaciją. Piešiniai dokumentalūs ir meniški, atspindi laiko žymes, individualų miestelio charakterį. Dailininkai fiksavo ne paradinius fasadus, bet netikėto žvilgsnio pagautas detales.

Parengė vyresnioji muziejininkė Milda Balvočiūtė-Knyzelienė. Parodą muziejaus interneto svetainėje patalpino vyresnioji muziejininkė-archyvarė Kristina Milašauskienė.

Last year I wrote about why booking too far in advance can be dangerous for your business, and this concept of margin so eloquently captures what I had recognized had been my problem: I was so booked up with clients that I wasn’t leaving any margin for error, growth, planning, or reflection.